Standardní úklidy

denní úklidy 
prováděné v objektu zákazníka 

Základní standard pro denní úklidy je:

 • omytí podlah (nebo zametení)
 • vysátí koberců a čalouněného nábytku
 • otření volných a kontaktních míst do 1,75m (volné povrchy, parapety, kliky dveří, madla, vodovodní baterie apod.)
 • vynesení odpadu a omytí odpadkového koše nebo vložení mikrotenového sáčku.
 • důkladný úklid sociálních zařízení, kuchyněk apod.  - včetně desinfekce.
 • pro vybrané typy zákazníků ( zdravotnictví, školství apod.) vypracování desinfekčního plánu a provádění všech úklidových prací s desinfekcí.
 • Tento typ úklidových prací provádíme v domácnostech, v kancelářských prostorách firem, ve zdravotnictví, ve státních institucích, školství apod.

 

pravidelné úklidy 
prováděné v objektu zákazníka /týdně, měsíčně apod. dle vyžádání v rozsahu dle navrženého standartu, nebo dle dohody/

  • tento typ úklidových prací provádíme v průmyslových halách, autoopravnách, stravovacích provozech, společných prostorách obytných domů a bytů, kulturních zařízeních apod. 

   Po vzájemné dohodě lze dodávat v rámci úklidu veškeré hygienické a toaletní potřeby, obalový materiál, mycí prostředky do kuchyní apod. (vždy se slevou pro stálé zákazníky).  Veškeré výše uvedené úklidy provádíme v rozsahu, četnosti a čase dle přání zákazníka.

Výhody pro zákazníka

Převezmeme zodpovědnost za řádnou a spolehlivou údržbu a úklid vašich objektů. Realizací úklidových prací rovněž zvyšujeme příjemné pracovní prostředí vašim zaměstnancům i zákazníkům, kteří vás navštíví. Pokud jste dosud prováděli úklidové práce vlastními zaměstnanci, převzetím úklidových prací snížíme počet vašich pracovníků a tím vás zbavíme všech personálních problémů, jako je řešení mzdových otázek, fluktuace pracovníků a zajišťování zástupů po dobu nemoci nebo dovolené, zajišťování odborné kvalifikace a technického vybavení jednotlivých pracovišť včetně zásobování. Umožníme vám tak plně se soustředit na hlavní předmět vašeho podnikání a tím zefektivnit činnosti, které Vám přinášejí zisk. 

Provést objednávkuZobrazit ceník